strona główna wydarzenia Warsztaty kulinarne w gr V
Warsztaty kulinarne w gr V Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 13 marca 2014 14:31

Dzisiaj w gr.V  odbyły się warsztaty kulinarne prowadzone przez ciocię Kasię. Najpierw dokładnie umyliśmy rączki , potem ubraliśmy fartuszki , a następnie wysłuchaliśmy porad cioci Kasi jak prawidłowo i bezpiecznie posługiwać się nożykiem. Mając już tą wiedzę ostro zabraliśmy się do działania. Każdy z nas miał do pokrojenia w kostkę przygotowane warzywa ( marchew, seler, pietruszka, ogórek , cebula ) a także jajko . Okazało się ,że nasze zadanie wykonaliśmy na 6 z plusem !!! Po skończonym krojeniu , zmieszaliśmy nasze warzywa , dokładając odrobinę majonezu i jogurtu ( żeby sałatka była zdrowszaUśmiech) , doprawiliśmy ją solą i pieprzem , a na koniec ...po prostu ją zjedliśmy Puszcza oczko. Mniammmmm ale mieliśmy ucztę !!

Poprawiony: czwartek, 13 marca 2014 14:46