strona główna wydarzenia Warsztaty teatralne dla gr V,VI z udziałem rodziców
Warsztaty teatralne dla gr V,VI z udziałem rodziców Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 13 marca 2014 12:12

 

 

 

 

ZACZAROWANE KRZESIWO 

 

Bajką " Zaczarowane krzesiwo" rozpoczęły się drugie warsztaty teatralne organizowane przez przedszkole dla dzieci i rodziców z gr V i VI , które odbyły się 12.03.2014 r. o godz. 15:00  w sali Gminnej Biblioteki Publicznej w Rogowie.

Uczestnicy obejrzeli  przygody  żołnierza , który dla czarownicy wyciągnął ze starego drzewa krzesiwo .  Po zakończeniu przedstawienia wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami przystąpiły do części warsztatowej spotkania. Na stolikach pojawiły się włóczki, kolorowe piórka, ścinki materiałów, kleje, igły do szycia, oczka, wstążki i oczywiście drewniane łyżki, z których powstać miała kukiełka. Pod bacznym okiem p. Małgosi z Teatru Ganesh na stołach zaczęły powstawać małe kukiełkowe „cudeńka”. Współpraca rodziców i dzieci zaowocowała w różnorodne kolorowe kukiełki, które dzieci zabrały do domów, aby pochwalić się domownikom efektami wspólnej zabawy z rodzicami.

Poprawiony: czwartek, 13 marca 2014 13:17