strona główna wydarzenia Bal pierwszaka i przedszkolaka
Bal pierwszaka i przedszkolaka Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
piątek, 28 lutego 2014 23:48

Jedną z form współpracy przedszkola i szkoły jest wspólne organizowanie imprez integracyjnych. W harmonogramie imprez i uroczystości naszego przedszkola na stałe zapisana jest impreza integracyjna "Bal pierwszaka i przedszkolaka" , który organizowany jest przez nauczycieli najstarszych grup pod koniec karnawału. Tradycji stało się zadość i w tym roku także zaprosiliśmy do wspólnej zabawy uczniów z klas I. Najpierw gr V i VI wystawiła dla swoich gości bajkę "Królewna Śnieżka" , a po występach ...rozpoczęła się część najbardziej oczekiwana przez wszystkich a więc zabawy przy muzyce. Nie zabrakło konkursów, korowodów i.... słodkiego pączka , bo bal odbywał się w Tłusty Czwartek , a jak przysłowie mówi" Powiedział Bartek że dziś tłusty czwartek , a Bartkowa uwierzyła tłustych pączków nasmażyła" . Było słodko, gwarno i wesoło ...szkoda że tego nie widzieliście:-) i pączków naszych nie skosztowaliście Puszcza oczko.

Poprawiony: sobota, 01 marca 2014 00:09