strona główna wydarzenia Karnawał w przedszkolu
Karnawał w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 10 lutego 2014 23:59

Karnawał to wyczekiwany przez wszystkich czas zabaw, tańców, imprez. Cieszą się na niego dorośli a przede wszystkim nasi milusińscy. Korzystając z tej okazji 10 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. W naszej placówce bale były i są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Przygotowując je - pamiętamy o tym, że zabawy przy muzyce rozwijają u dzieci inwencję twórczą, wpływają na ich poziom koordynacji słuchowo - ruchowej i zaspokajają naturalną potrzebę ruchu a przede wszystkim integrują społeczność przedszkolną. Dzięki pomysłowości rodziców na balu gościły różne postacie bajkowe , kowboje , wróżki, policjanci,  żołnierze, biedroneczki, wilki, wiewiórki ,klauni , motylki, księżniczki, spidermani, czarodzieje ,  aniołki, panny młode , piraci, marynarze, strażacy , elfy itp. Nikt nie mógł rozpoznać  w tych postaciach naszych przedszkolaków Puszcza oczko. Nawet nasze Ciocie zmieniły swój image : była Murzynka Bambo, tygrysiczka ,  cyganeczka, latynoski tancerz , myszka Mickey , a także  odwiedził nas „pan z nadzoru budowlanego”- Bob budowniczy Zdziwienie . W tym roku Bal Karnawałowy poprowadzony był przez Klauna , który przygotował wiele ciekawych niespodzianek  w postaci kolorowych migających światełek , ulubionych utworów muzycznych, pląsów , korowodów i konkursów. W przedszkolu panowała niecodzienna atmosfera , której towarzyszyły niesamowite emocje oraz niezapomniane przeżycia. Na twarzach małych tancerek i tancerzy widniał uśmiech, było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.  W trakcie trwania balu pojawił się także niespodziewany gość , to była postać Myszki lub jak kto woli Kotka Śmiech . Każdy miał możliwość zatańczenia z tą bajkową postacią. Mamy nadzieję ,że tegoroczny bal  przejdzie do historii naszego przedszkola jako jeden z najlepiej poprowadzonych bali .

Poprawiony: wtorek, 11 lutego 2014 00:58