strona główna wydarzenia Ho ho ho... św.Mikołaj zawitał !
Ho ho ho... św.Mikołaj zawitał ! Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
czwartek, 19 grudnia 2013 15:46

Ho ho ho  odwiedził nas dzisiaj św. Mikołaj. Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń. Najpierw spotkaliśmy się z " niegrzecznym Januszkiem" , który nie znał słów : proszę , dziękuję , przepraszam . Dzięki nam i Śnieżynce  chłopiec szybko zrozumiał jak ważne w życiu człowieka jest  kulturalne zachowanie. Januszek  przemyślał swoje zachowanie i doszedł do wniosku ,że warto być grzecznym bowiem tacy ludzie zasługują na odwiedziny Mikołaja , który nigdy nie przychodzi z pustymi rękoma. Do nas też przybył św. Mikołaj , który przytargał ze sobą cały worek prezentów.

Każdy z nas otrzymał upominek w postaci magicznej tablicy do pisania i książeczki 3D do czytania.

To nie bajka to nie czary..załóżcie do oglądania zdjęć magiczne okulary:

Poprawiony: czwartek, 19 grudnia 2013 16:10