strona główna wydarzenia Świąteczne marzenia - teatrzyk
Świąteczne marzenia - teatrzyk Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 09 grudnia 2013 18:57

 

Marzenia  nie zawsze się spełniają jak za dotknięciem zaczarowanej różdżki , jednakże warto je w sobie pielęgnować , bo życie bez marzeń jest smutne:-).  Dzisiejsza bajeczka pokazała nam ,że warto mieć marzenia i dążyć do ich spełnienia. W okresie przedświątecznym marzymy o prezentach, o wspólnych chwilach spędzonych z rodziną .Bohaterowie naszej bajeczki pokazali nam jeszcze inne marzenia , dla nich najważniejsze było znaleźć miłość, przyjaźń , pomoc w przetrwaniu zimy .Ukazane w bajce przygody bohaterów pokazały , jak niewiele musimy zrobić ,żeby Inni byli szczęśliwi .

My już zaczęliśmy realizować marzenia  , odwiedzimy  chore dzieci ( przebywające w CZMP)  , którym  jutro zawieziemy dużo pluszaków  zebranych podczas naszej corocznej akcji .

Serdecznie wszystkim dziękujemy za okazanie serca , za pomoc w zorganizowaniu zbiórki zabawek , dziękujemy za to ,że na buziach dzieci przebywających w szpitalu pojawi się uśmiech.

Poprawiony: poniedziałek, 09 grudnia 2013 19:17