strona główna wydarzenia Udział gr VI w ŚLUBOWANIU I KLAS
Udział gr VI w ŚLUBOWANIU I KLAS Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 09 grudnia 2013 18:30

 

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu pierwszoklasisty jest udział w uroczystości ŚLUBOWANIA. To doniosłe wydarzenie , które pozostaje na długo w pamięci , w tym dniu pierwszoklasiści zaczynają nowy etap w swoim życiu. Zostają włączeni w społeczność szkoły , gdzie przez następne lata będą zdobywać nową  wiedzę , rozwijać swoje zainteresowania , kształtować swój światopogląd. Tym bardziej jest nam miło,że nasi Absolwenci zaprosili nas na tak ważną w ich życiu uroczystość. Nasze przedszkole reprezentowała Ciocia Małgosia i grupa VI z Ciocią Anią . Przedszkolaki w skupieniu wysłuchały program artystyczny i przyglądały się , kiedy koledzy składali ślubowanie.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom  samych sukcesów w nauce, wielu wspaniałych kolegów , przyjaciół . Wytrwałości w dążeniu do własnych celów oraz  wspaniałych wspomnień z pobytu w szkole.

 

Poprawiony: środa, 11 grudnia 2013 14:34