strona główna wydarzenia Mikołajki w przedszkolu
Mikołajki w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 09 grudnia 2013 14:11

W  tym roku imieniny Mikołaja postanowiliśmy spędzić  na wspólnych zabawach. Niespodzianką było przedstawienie teatralne w wykonaniu dzieci z gr IV po którym wszyscy bawilismy się przy ulubionej muzyce. Było tak głośno i wesoło ,że nie usłyszeliśmy dzwoneczków sań św. Mikołaja .Dobrze ,że Ciocia Marysia zauważyła zaparkowane z tyłu przedszkola sanie . Zaprosiła naszego Gościa i odebrała dla nas prezent w postaci słodkich mikołajów .Św. Mikołaj obiecał ,że odwiedzi nas przed Wigilią i przywiezie worek prezentów . Czekamy więc z niecierpliwością. Powoli stroimy sale , mamy już własne choinki ... czas świąt  jest czasem magicznym i tak właśnie się czujemy w naszym przedszkolu pośród pięknych dekoracji.

Poprawiony: poniedziałek, 09 grudnia 2013 17:23