strona główna wydarzenia Halloween - dzień swiecących dyń
Halloween - dzień swiecących dyń Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
czwartek, 31 października 2013 13:25

HALLOWEEN NA WESOŁO

 

Dzisiaj dzieci przyszły do przedszkola przebrane za wampiry, duchy, czarownice lub ukryły twarz za maskami. Dominującym kolorem w Halloween był kolor czarny, fioletowy lub pomarańczowy. Po śniadaniu rozpoczął się halloweenowy korowód. Dzieci próbowały przestraszyć swoje Ciocie, które wykupywały się cukierkami – w myśl powiedzenia „Cukierek albo psikus”. Potem dzieci tańczyły  przy muzyce. W między czasie przedszkolaki zaprezentowały swoje stroje , a koledzy próbowali odgadnąć za kogo są przebrani.  Chociaż tradycja Halloween przyszła do nas zza oceanu w latach 90-tych ubiegłego wieku, to sprawia dzieciom dużo radości i uśmiechu. A przecież w wychowaniu o to chodzi, aby dostarczać dzieciom powodów do radości i zabawy.

Poprawiony: czwartek, 31 października 2013 14:02