strona główna wydarzenia SANEPID - projekcja filmu W krainie Zębolandii - profilaktyka próchnicy zębów
SANEPID - projekcja filmu W krainie Zębolandii - profilaktyka próchnicy zębów Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 21 października 2013 21:34

W ramach współpracy z SANEPIDEM z Brzezin w naszym przedszkolu odbyła się projekcja filmu edukacyjnego , którego tematem przewodnim była  profilaktyka próchnicy zębów . Dzieci poznały bohaterów Zębolandii , którzy mówili o konieczności w dbania o zęby i higienę jamy ustnej. W projekcji a potem pogadance z p. Basią z SANEPIDU wzięły udział dzieci 5, 6 letnie . Spotkanie ukazało ogromny zasób wiedzy naszych przedszkolaków  w powyższej tematyce. To efekt systematycznego zapraszania do naszego przedszkola stomatologa , który w trakcie spotkań uczy dzieci prawidłowych nawyków mycia zębów i dbania o higienę jamy ustnej.

Poprawiony: wtorek, 22 października 2013 19:52