strona główna wydarzenia Udział w Gminnych Dożynkach 2013
Udział w Gminnych Dożynkach 2013 Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 03 października 2013 11:03

 

Najstarsze grupy ( V i VI) przygotowały podczas zajęć edukacyjnych wieniec dożynkowy na Dożynki Gminne obchodzone w Rogowie. Pierwszy tydzień września poświęcony był na zbieranie materiałów na nasz wieniec , kiedy wszystko było gotowe  dzieci pod opieką Pań zaprojektowały swój wieniec. Rodzice z dziećmi dostarczyli go na uroczyste obchody Dożynek w Rogowie. Tym małym gestem społeczność przedszkolna zaakcentowała swoją przynależność do Rogowa.

W ramach programu artystycznego  nasze przedszkolaki zaprezentowały na scenie podczas Dożynek   przedstawienie teatralne pt" Brzydkie Kaczątko" . Pomimo ogromnej widowni nasi mali aktorzy nie odczuli tremy i z pasją zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie.

 

Poprawiony: czwartek, 03 października 2013 11:13