strona główna wydarzenia Bezpieczny przedszkolak
Bezpieczny przedszkolak Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 02 października 2013 16:13

 

 

W pierwszych tygodniach pobytu  w przedszkolu dzieci brały udział w zajęciach edukacyjnych poświęconych bezpieczeństwu. Panie ustalały z przedszkolakami zasady obowiązujące w grupach i podczas zabaw na terenie ogrodu przedszkolnego. Każda grupa ma opracowany kontrakt klasowy oraz kąciki bezpieczeństwa , w których na bieżąco są umieszczane  ilustracje przedstawiające prawidłowe , zgodne z zasadami bezpieczeństwa sytuacje. Mamy nadzieję ,że tego typu pogadanki pozwolą uchronić nas przed konsekwencjami nie przestrzegania ustalonych zasad. Planujemy także spotkania z przedstawicielami Policji i Straży Pożarnej , którzy uświadomią dzieciom jak ważne jest przestrzeganie obowiązujących zasad bezpieczeństwa i ruchu drogowego.

Poprawiony: środa, 02 października 2013 16:21