strona główna wydarzenia FESTYN RODZINNY
FESTYN RODZINNY Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
środa, 19 czerwca 2013 16:16

 

18 czerwca w ogrodzie przedszkolnym po raz kolejny odbył się Festyn Rodzinny z grillowaniem. Impreza ta jest już tradycją przedszkola. W tym dniu świętują całe rodziny. Nie zabrakło u nas także zaproszonych gości . Podczas festynu przedszkolaki hucznie obchodziły Święto Mamy i Taty .Dla swoich rodziców przygotowały wspaniałe występy artystyczne . Były piosenki dla Mamy i Taty , wiersze a także bajka w wykonaniu dzieci z gr IV i V – Brzydkie Kaczątko. Wszystkich przybyłych na festyn czekała moc atrakcji i dobrej zabawy. Po występach artystycznych wszyscy degustowali grillowane kiełbaski i kaszankę oraz zajadali się smakołykami przygotowanymi przez rodziców . Dla dzieci największą atrakcją były szaleństwa na dmuchanych zjeżdżalniach , zamkach a nawet smokach. Wymalowane , uśmiechnięte buzie wskazywały ,że nasze przedszkolaki świetnie się bawiły. Letnia pogoda, rodzinny nastrój i atmosfera czerwcowego pikniku sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i personelu przedszkola.

Rada Rodziców wraz z Dyrektorem i pracownikami naszego przedszkola serdecznie dziękują wszystkim sponsorom - rodzicom, którzy z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w przygotowanie festynu. Dziękujemy Tatom za zorganizowanie stoisk z grillami , Mamom za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku i przygotowaniu pięknie zastawionych stołów ze smakołykami. Składamy także podziękowania dla pracowników Urzędu Gminy w Rogowie za pomoc w przygotowaniu sceny dla naszych małych artystów.

 

Poprawiony: środa, 19 czerwca 2013 16:26