strona główna wydarzenia Dni Otwarte 4,6 czerwiec
Dni Otwarte 4,6 czerwiec Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 06 czerwca 2013 17:37

4 i 6 czerwca w naszym przedszkolu odbyły się DNI OTWARTE . Rodzice z dziećmi , które od nowego roku będą naszymi przedszkolakami mogli spędzić mile czas w grupach przedszkolnych. Z powodu złej pogody nie było możliwości skorzystania z placu zabaw , ale i tak humory dopisywały. Dzieci mogły obejrzeć sale zajęć , poznać Panie pracujące w przedszkolu, ale przede wszystkim zaprzyjaźnić się z nowymi starszymi kolegami .

Mamy nadzieję, że nasze nowe przedszkolaki od września przyjdą do nas  z uśmiechem na twarzy i  bez problemów zaakceptują nowe środowisko , w którym spędzą pierwszy etap swojej edukacji.

Poprawiony: czwartek, 06 czerwca 2013 17:48