strona główna wydarzenia Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolnej
Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolnej Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
środa, 29 maja 2013 23:00

 

FESTIWAL

Dnia 29 maja (środa) w Klubie Osiedlowym „Kubuś” odbył  się XV Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolnej pt.: „Gdy piosenka szła do wojska”. W festiwalu wzięły udział dzieci z grupy IV  Krzysio Szklarek, Małgosia Pawełko i Bartuś Krzciuk.  Nasze  przedszkolaki zaśpiewały piosenkę " Przybyli ułani pod okienko". Wielkie emocje wśród widzów i szacownego Jury wzbudził   strój naszych artystów , którzy na swoich głowach mieli oryginalne  czapki ułańskie ( ciut za duże i za ciężkie , ale chłopcy z gracją je zaprezentowali ). W imieniu  dzieci  serdecznie dziękujemy Panu Czarkowi Sitkiewiczowi za wypożyczenie  tego cennego rekwizytu ( czapek ułańskich).

ze słowami na ustach .....

Przybyli ułani pod okienko,

Przybyli ułani pod okienko

Stukają pukają, puść panienko,

Stukają pukają puść panienko......    mali artyści udali się na słodki poczęstunek a następnie odebrali nagrody.Brawo !!  Gratulujemy!!


Poprawiony: czwartek, 30 maja 2013 09:25