strona główna wydarzenia Występy gr IV ,V i VI w Brzezinach.
Występy gr IV ,V i VI w Brzezinach. Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
piątek, 24 maja 2013 23:00

24 maja dzieci z grupy IV , V i VI  z okazji Dnia Dziecka wystawiły dla podopiecznych Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych " Naszym Dzieciom"  przedstawienia teatralne " Szewczyk Dratewka " i "Brzydkie Kaczątko". Przedszkolaki w ten sposób chciały umilić czas swoim kolegom i wnieść w ich życie  promyczek radości. Po występach dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek . Wielką  radość sprawiła naszym małym aktorom zabawa w basenie z piłeczkami.  Nawiązana współpraca z Panią Prezes Stowarzyszenia p. Barbarą Bigoszewską  będzie kontynuowana w następnych latach. Nasze rogowskie przedszkolaki mają dużo pomysłów na urozmaicenie czasu i na pewno w nowym roku szkolnym spotkają się ze swoimi kolegami przygotowując dla nich inne ciekawe przedstawienia.

Warto nadmienić ,że od roku zbieramy w przedszkolu nakrętki , które są przekazywane do Stowarzyszenia "Naszym Dzieciom" . Za uzyskane ze sprzedaży nakrętek  pieniądze Stowarzyszenie może zakupić niezbędny sprzęt do na przykład rehabilitacji chorych dzieci.

Akcja trwa cały czas , nawet podczas wakacji pamiętajcie zbierać nakrętki , w ten sposób pomożemy chorym dzieciom  a przy okazji uczymy się segregowania odpadów:-)

Poprawiony: środa, 29 maja 2013 08:46