strona główna wydarzenia CYRK BIMBOLAND
CYRK BIMBOLAND Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
wtorek, 07 maja 2013 08:26

05 V 2013 r. nasze przedszkole odwiedził cyrk BIMBOLAND, prezentując wspaniałe show z udziałem artystów tej sztuki. Dzieci  śmiały się z  żartów clowna , podziwiały pokaz egzotycznego węża. Z zapartym tchem oglądały żonglerkę oraz kobietę na szczudłach . Przedszkolaki nie tylko oglądały występy ale także  miały możliwość próby swoich sił w różnych konkurencjach związanych z pokazami: m. in. w kręceniu hula-hop, rzucaniem do celu piłeczką i obręczą.  Okazało się, że nie jest to takie proste jak wyglądało na pokazie. Precyzyjność artystów to efekt długoletnich ćwiczeń . Emocje były tak ogromne, że część widowni z zapartym tchem oglądała przedstawienie na stojąco. Wszystkim uczestnikom występ bardzo się podobał , o czym świadczyły gromkie oklaski na zakończenie.

Poprawiony: wtorek, 07 maja 2013 08:49