strona główna wydarzenia III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Kół Teatralnych " Złota Maska"
III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Kół Teatralnych " Złota Maska" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 06 maja 2013 15:25

W sobotę tj. 27 kwietnia br. dzieci z grupy V zostały zaproszone do Wiśniowej Góry po odbiór nagrody za zajęcie III miejsca w VI Powiatowym Konkursie Kół Teatralnych „Złota Maska”. Przypominamy, że nasi mali aktorzy wystawili przedstawienie pt. „Szewczyk Dratewka”. Przedstawicielami naszej grupy było troje dzieci, które przebrane w bajkowe stroje stanęły po raz kolejny na deskach sceny w Domu Kultury. Kuba Bujanowski – Szewczyk Dratewka, Weronika Sapińska – kaczuszka oraz Emilka Ławniczak – księżniczka z radością odebrali na swoje ręce dyplom i nagrodę rzeczową dla swoich kolegów z grupy. Bardzo trudno było dzieciom patrzeć na zapakowane i przewiązane wstążką pudełko dlatego też postanowiły podejrzeć jego zawartość na gorąco. Okazało się, że w środku znajdują się – piłkarzyki.

Serdecznie dziękujemy rodzicom małych aktorów za zaangażowanie się w życie grupy i przywiezienie swoich pociech do Wiśniowej Góry.

 

W poniedziałek wychowawczyni grupy V p. Małgosia przekazała oficjalnie wszystkim dzieciom gratulacje za zajęcie III miejsca oraz wręczyła każdemu dyplom za udział w Konkursie i oczywiście przekazała piłkarzyki. Gra cieszy się dużym powodzeniem i wyjątkową dbałością o jej stan użyteczności – ktoś zapyta dlaczego? – bo dzieci same na nią zapracowały!!!

Poprawiony: poniedziałek, 06 maja 2013 15:34