strona główna wydarzenia Inscenizacje wierszy Juliana Tuwima - konkurs
Inscenizacje wierszy Juliana Tuwima - konkurs Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
niedziela, 28 kwietnia 2013 08:21

Rok 2013  jest  Rokiem Juliana Tuwima  wiele instytucji kulturalno oświatowych organizuje w związku z tym  różnorodne konkursy , mające na celu popularyzację twórczości znanego autora. Nasze przedszkole bierze udział w wielu takich konkursach , tym razem 26 kwietnia  dzieci z grupy II   Antoś Wojciechowski i Jagoda Gradowska wzięły udział w  konkursie organizowanym przez Pałac Młodzieży w Łodzi  "Inscenizacje wierszy Juliana Tuwima " . Jagódka i Antoś zaprezentowali na scenie wiersz " Idzie Grześ przez wieś" , swoim występem zachwycili Jury , które przyznało nam II miejsce  w kategorii przedszkoli. Brawo!!Gratulujemy !! Dobra passa nie opuszcza naszych przedszkolaków , które godnie reprezentują naszą Gminę na wojewódzkich konkursach.

Poprawiony: niedziela, 28 kwietnia 2013 08:44