strona główna wydarzenia VI powiatowy konkurs zespołów teatralnych "ZŁOTA MASKA"
VI powiatowy konkurs zespołów teatralnych "ZŁOTA MASKA" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
sobota, 20 kwietnia 2013 18:58

VI POWIATOWY KONKURS ZESPOŁÓW TEATRALNYCH  "ZŁOTA MASKA" 2013

18 kwietnia 2013 roku na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniowej Górze odbył się 2 dzień powiatowego  konkursu zespołów teatralnych "Złota Maska" . W konkursie wzięła udział grupa V z Gminnego Przedszkola w Rogowie. Na scenie przed Jury w skład którego wchodzili znani aktorzy łódzkich teatrów , nasze przedszkolaki przedstawiły bajkę "Szewczyk Dratewka" do którego choreografie przygotowała p. Z. Krychniak a muzyczną oprawę   p. Żanetka , która prowadzi u nas rytmikę. Mali aktorzy otrzymali wielkie brawa ,na werdykt jury musimy jednak poczekać do przyszłej soboty:-).W czwartek dzieci otrzymały słodkości i pamiątkowy dyplom.

WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI !!

Nasze przedszkole zajęło III miejsce w konkursie !! Gratulujemy małym aktorom.

Poprawiony: poniedziałek, 22 kwietnia 2013 14:10