strona główna wydarzenia Relacja z sobotniej wizyty w Instytucie CZMP w Łodzi
Relacja z sobotniej wizyty w Instytucie CZMP w Łodzi Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
sobota, 09 marca 2013 15:10

 

Nasze przedszkole , Szkoła Podstawowa w Przyłęku Dużym oraz Szkoła Podstawowa Nr 2 i Gimnazjum nr 2 w Koluszkach  od listopada prowadziły zbiórkę zabawek pluszaków dla chorych dzieci przebywających w oddziałach szpitala Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Podczas tegorocznej akcji uzbieraliśmy 6 dużych worków zabawek Zgodnie z naszą tradycją  przekazanie zabawek poprzedzone jest  występami artystycznymi.  Co roku  nauczyciele Gminnego Przedszkola w Rogowie przygotowywali różnego rodzaju inscenizacje , tym razem  na scenie w auli ICZMP  wystąpiły dzieci  przedstawiając bajkę " Szewczyk Dratewka" . Mali pacjenci z radością obejrzeli przedstawienie  nagradzając je dużymi brawami. Na zakończenie spotkania nauczyciele  rozdali pluszaki dzieciom  , które przebywają w szpitalu. Ponieważ nie wszyscy pacjenci mogli  wziąć udział w przedstawieniu , nauczycielki postanowiły osobiście podarować im zabawki w oddziałach. Sobotni wyjazd  do ICZMP  był  posumowaniem akcji charytatywnej  mającej na celu uwrażliwianie ludzi na los chorych dzieci .

Serdecznie dziękuje  dzieciom , rodzicom  oraz  nauczycielom   za poświęcenie sobotniego prywatnego czasu i pomoc w zorganizowaniu naszego wyjazdu.

Poprawiony: niedziela, 10 marca 2013 22:16