strona główna wydarzenia DZIEŃ KOBIET w przedszkolu
DZIEŃ KOBIET w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
piątek, 08 marca 2013 22:32

Dzisiejszy dzień 8 marca był wyjątkowy. Od rana w przedszkolu trwały przygotowania do corocznego pokazu mody . To już tradycja naszego przedszkola , że w Dniu Kobiet przedszkolaki wcielają się w rolę modelek i modeli. Wystrojeni w różnorodne stroje , a co niektórzy nawet z makijażem oraz dodatkowymi gadżetami typu okulary :-) przygotowywali się do przejścia po słynnym czerwonym ”dywanie ”. Konferansjerki czyli Pani Ania i Pani Danusia przy dyskotekowej muzyce przedstawiały kolejne stroje prezentujących się modelek . Bogactwo strojów ukazało nam wszystkim trendy panujące w modzie . Panowie w kamizelkach , krawatach i okularach na oczach prezentowali się niesamowicie, wzbudzając wielki aplauz zebranych w sali Kobiet ( i tych małych i tych dużych :-) ). Panie w przepięknych sukienkach krocząc po dywanie ukazywały lekkość swoich strojów . Ogólnie na pokazie małe modelki i modele promowali letni styl . I racja bo każdy już ma dość zimy i z niecierpliwością oczekuje na ciepłe , słoneczne dni.

Chociaż za oknem śnieg i przymrozek to w naszych salach zakwitła wiosna przepełniona tulipanami, żonkilami i pięknym uśmiechem na buziach wszystkich Kobiet.

W tym pięknym dniu w imieniu przedszkolaków i swoim składamy najserdeczniejsze życzenia WSZYSTKIM KOBIETOM . Niech słoneczko na stałe zagości w waszych sercach , a na buziach promienieje piękny uśmiech , niech spełniają się wasze marzenia a ŚWIĘTO KOBIET trwa przez cały rok.

Na fotoreportaż z pokazu mody zapraszamy do galerii.

Poprawiony: piątek, 08 marca 2013 22:40