strona główna wydarzenia Szewczyk Dratewka na scenie w Z.S w Rogowie
Szewczyk Dratewka na scenie w Z.S w Rogowie Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 07 marca 2013 21:40

DAWNO DAWNO TEMU.....

Dzisiejszy dzień był dla naszych 6 latków bardzo ważny. Od rana trwały intensywne przygotowania do występów teatralnych na  które zaprosiliśmy naszych kolegów z klas I-III i ich nauczycieli z Zespołu Szkół w Rogowie. Od samego rana dawało się wyczuć wielkie poddenerwowanie , które było oznaką tremy. Jednak jak mówi przysłowie" nie taki diabeł straszny jak go malują" . Intensywne skupienie na przygotowywaniu rekwizytów , założenie kostiumów i po tremie nie było już śladu, pozostała niecierpliwość ale związana z tym ,że dzieci chciały już zacząć swoją bajkę o Szewczyku Dratewce. Po krótkim powitaniu i wprowadzeniu przez narratora w świat bajki , mali aktorzy z grupy V rozpoczęli z wielkim rozmachem swój występ. Na sali nastała cisza ....widownia w skupieniu oglądała bajkę i podziwiał kunszt aktorski naszych przedszkolaków. Kiedy opadła"kurtyna" braw i pochwał nie było końca. Teraz następne występy planowane są w ICZMP dla chorych dzieci .

Po zakończeniu spotkania teatralnego przedszkolaki zaprosiły klasę I na dyskotekę pierwszaka i przedszkolaka. Podczas wspólnej zabawy odbyły się różnego rodzaju konkursy , po których Panie przygotowały dla dzieci słodki poczęstunek. Mamy nadzieję ,że współpraca z kolegami i nauczycielami ze szkoły będzie kontynuowana .

Dziękujemy wszystkim za przyjęcie naszego zaproszenia , a Panu Dyrektorowi szkoły za wyrozumiałość i użyczenie na czas występów sali gimnastycznej.

Poprawiony: czwartek, 07 marca 2013 22:05