strona główna wydarzenia Spotkanie z Przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Przyłęku Dużym
Spotkanie z Przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Przyłęku Dużym Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 04 marca 2013 12:22

Niedługo wiosna ! Pierwsze promienie słoneczne i topniejący śnieg ożywiły wyobraźnię dzieci z grupy V i VI.

Różnokolorowe kwiaty- to temat przewodni spotkania z p. Elą z Koła Gospodyń w Przyłęku Dużym . Wychodząc naprzeciw  różnym zainteresowaniom i predyspozycjom  małych artystów p. Ela pokazała nam jak można wyczarować piękne kwiaty z bibuły. Dzieci biorące udział w zajęciach udowodniły ,że mają talent plastyczny. Niejedno z nich w trakcie zajęć udowodniło ,że ma dużą wyobraźnię , że potrafi być twórcze  i wprowadzić w czyn swoje pomysły.Dzieci wykonały z bibuły piękne kolorowe , wiosenne kwiaty.

Warto było spróbować swoich możliwości . Może się okazać ,że wśród nas kryje się prawdziwy talent, który warto rozwijać.

Poprawiony: poniedziałek, 04 marca 2013 12:57