strona główna wydarzenia BAL KARNAWAŁOWY
BAL KARNAWAŁOWY Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
wtorek, 05 lutego 2013 16:08

 

Tradycją naszego przedszkola  jest organizowanie w okresie karnawału balu dla dzieci. W tym roku Wielki Bal Karnawałowy  odbył się 5 lutego. Już dzień wcześniej "sala balowa" została pięknie przystrojona kolorowymi balonami i serpentynami, by dzieci  odczuły nastrój karnawału. W tym ważnym dniu wszystkie przedszkolaki oraz panie były przebrane w piękne karnawałowe kreacje. Można było zobaczyć czarownice, superbohaterów , wróżki, policjantów, piratów, rycerzy, krasnoludki , koty , lwy , tygryski i wiele innych ciekawych postaci  które znamy z telewizji , książek lub opowiadań. Zabawa rozpoczęła się wspólnym śpiewem wszystkich dzieci, po którym nastąpiły pląsy i tańce przeplatane konkursami. Tańczyliśmy na gazecie , którą co chwile panie składały na coraz mniejsze kawałki . Potem tańczące pary miały trudniejsze zadanie , podczas wspólnego tańca dzieci musiały utrzymać bez  używania rąk  balon , który miały między sobą . Każdy uczestnik zabaw konkursowych otrzymał nagrodę w postaci książeczki lub małej lunetki. W rytmie dyskotekowych nagrań  dzieci tworzyły barwne korowody , wężyki . Na ustach wszystkich  były słowa ulubionej ostatnio piosenki " Ona tańczy dla mnie" .Śmiechu, radości i szaleństwa było co niemiara , szkoda tylko ,że już niedługo okres karnawału dobiegnie końca. No cóż wszystko co dobre musi mieć swój koniec , ale póki co  jeszcze jedna zabawa nas czeka , będziemy bowiem hucznie obchodzić Walentynki.

Poprawiony: wtorek, 05 lutego 2013 16:42