strona główna wydarzenia Zakończenie konkursów rodzinnych
Zakończenie konkursów rodzinnych Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
piątek, 21 grudnia 2012 08:49

19.XII.2012r. wręczone zostały dyplomy i prezenty za udział w konkursach rodzinnych: ANIOŁ BOŻEGO NARODZENIA oraz  ZDROWE ODŻYWIANIE NIECH SIĘ NASZYM MOTTEM STANIE . Jury po trudnych obradach uznało że wszyscy uczestnicy konkursów zasłużyli na zajęcie I miejsca. Pomysłowość, inwencja twórcza i zaangażowanie autorów dostarczonych prac przeszła nasze wszelkie oczekiwania . Brawa dla wszystkich , mamy nadzieję ,że wspólnie spędzony czas podczas projektowania prac dostarczył wszystkim miłych wrażeń!!! W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy dzieciom i ich rodzinom za wspólną zabawę i już zapraszamy do następnej , która odbędzie się w nowym roku .

Poprawiony: piątek, 21 grudnia 2012 09:05