ŻYCZENIA Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
środa, 19 grudnia 2012 23:12

 

Święta to okres oczekiwany przez nas przez cały rok . Ten świat ma swój kalendarz  według którego zaplanowane jest nasze życie. Codzienność to : nasza praca, obowiązki domowe , pośpiech , stres  i coraz mniej chwil dla nas samych . To nie nasza wina , to po prostu rzeczywistość. Lecz kiedy nachodzi okres przedświąteczny powinniśmy na chwilę zatrzymać czas by mieć chwilę na refleksję , na wspomnienia i możliwość "cofnięcia się w czasie" by poczuć zapach Świąt jaki pamiętamy z okresu dzieciństwa. Każdy z nas ma w sercu swoje wspomnienia , które właśnie w okresie przedświątecznym powinniśmy w sobie obudzić , bo patrząc wstecz czas był dla nas łaskawszy , pozwalał na znalezienie chwil dla swojej Rodziny , nie było takiego "biegu" a może był ale w innym wymiarze? To już nie ważne , bo ważna jest tradycja , ważna jest obecna chwila i  MAGIA nadchodzących ŚWIĄT. W związku z tym , życzymy PAŃSTWU i Waszym Rodzinom aby te ŚWIĘTA BOŻEGO  NARODZENIA były magiczne , żeby Gwiazdka Betlejemska , która zaświeci Państwu o zmroku przyniosła do każdego Domu w całej  Gminie Rogowa wiele miłości, zdrowia , radości i wiary na lepszą przyszłość . Żeby ten nadchodzący NOWY ROK 2013 był rokiem szczęśliwym , bogatym w miłe , radosne wydarzenia ale przede wszystkim żeby każdy z Państwa cieszył się zdrowiem i miłością swoich najbliższych i nie tylko.


Tego wszystkiego życzy Państwu :

Dyrektor, Rada Pedagogiczna , Personel  i Dzieci z Gminnego Przedszkola w Rogowie.

Poprawiony: czwartek, 20 grudnia 2012 02:19