strona główna wydarzenia Wizyta strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogowie
Wizyta strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogowie Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
niedziela, 28 maja 2023 21:42

We wtorek 23 maja 2023 roku do Gminnego Przedszkola w Rogowie zawitali wyjątkowi goście. a mianowicie strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogowie.  Wizyta to wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci. Panowie strażacy dokładnie i precyzyjnie opowiedzieli o sprzęcie jaki znajduje się w wozie strażackim. Opowiedzieli o swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Przedszkolaki wykazały ogromne zainteresowanie spotkaniem, podczas którego nabyły i utrwalili cenną wiedzę.  Dzieci wręczyły strażakom pamiątkowy dyplom, a w zamian otrzymały słodkiego lizaka.

Poprawiony: niedziela, 28 maja 2023 21:46