strona główna wydarzenia Magiczny dywan
Magiczny dywan Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 25 maja 2023 21:44

 

W ramach współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy w Rogowie, w  ostatnich tygodniach realizowany był w przedszkolu projekt edukacyjny o tematyce prozdrowotnej  i profilaktycznej "Czego się za młodu nauczysz, na starość jakbyś znalazł, czyli wiedza, którą zdobywamy w dzieciństwie, zostaje z nami do starości."

Podsumowaniem projektu było spełnienie wielkiego przedszkolnego marzenia - zakup MAGICZNEGO DYWANU.

Udało się dzięki wielkiemu wsparciu i zaangażowaniu Wójta naszej gminy - p. Daniela Kołady, który wraz z panią kierownik GOPS Danutą Beatą Cegielską w minioną środę byli gośćmi przedszkolaków. Dziękując za nowy sprzęt, dzieci zaprosiły obecnych do wspólnych zabaw. W ten sposób magiczny dywan miał swoje magiczne otwarcie. Wspólne zabawy wyzwoliły we wszystkich salwy śmiechu i szczerej radości.

Na zakończenie spotkania Nasi Goście włączyli się w akcję "Cała Polska Czyta Dzieciom", czytając dzieciom "Przedszkolne opowieści".