strona główna wydarzenia SŁODKI ANIOŁ
SŁODKI ANIOŁ Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
niedziela, 16 grudnia 2012 23:30

Powoli zbliżamy się do rozstrzygnięcia naszego rodzinnego konkursu " ANIOŁY BOŻEGO NARODZENIA".

Otrzymaliśmy bardzo dużo prac . Wszystkie są wyjątkowe , urocze  , precyzyjnie wykonane. Będzie duży kłopot ze wskazaniem zwycięzcy !.

Anioły można podziwiać na wystawie  , która zorganizowana została w korytarzu przedszkola . Jednak  nie będzie tam można zobaczyć jednego ANIOŁA (!!!) bowiem był on zrobiony w postaci ciasta . Łakomczuszków u nas nie mało , więc SŁODKI ANIOŁEK , krótko gościł na wystawie jednak zdążyliśmy upamiętnić go na zdjęciu.. czyż nie był  apetyczny??? mniam aż na samo wspomnienie słodko robi się w buzi.


Poprawiony: niedziela, 16 grudnia 2012 23:39