strona główna wydarzenia Ślubowanie absolwentów przedszkola
Ślubowanie absolwentów przedszkola Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
niedziela, 16 grudnia 2012 22:13

W dniu 13 grudnia uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Rogowie złożyli uroczyste ślubowanie, na które zostały zaproszone dzieci  z grup 6- letnich naszego przedszkola wraz  z nauczycielkami. Miło było również uczestniczyć w tej uroczystości nauczycielce Iwonie Witkowskiej, która w ubiegłym roku szkolnym była wychowawczynią grupy 6-letniej.

Było to wielkie wydarzenie w życiu pierwszoklasistów oraz ich rodzin, podczas którego dzieci     zaprezentowały bardzo ciekawy program artystyczny, po którym dyrektor szkoły przyjął pierwszaków w poczet uczniów dotykając ramienia każdego ucznia ogromnym ołówkiem. Na zakończenie uczniowie starszych klas przekazali życzenia i wręczyli słodycze. My również osłodziliśmy ten dzień pierwszakom składając na ręce wychowawczyń słodką niespodziankę.

Część artystyczna w wykonaniu naszych absolwentów udowodniła, że możemy być z nich dumni.

Poprawiony: poniedziałek, 17 grudnia 2012 10:52