strona główna wydarzenia Jasełka w przedszkolu
Jasełka w przedszkolu Drukuj Email
czwartek, 15 grudnia 2022 13:29

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę w przedszkolu zadbały w tym roku dzieci z grupy IV , które w czwartek 15 grudnia, zaprezentowały całej przedszkolnej społeczności, przygotowywane od kilku tygodni „Jasełka bożonarodzeniowe”.  Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności oraz wyrazy uznania i podziękowania od Pani Dyrektor oraz ks. Proboszcza , który był honorowym gościem na uroczystości. Zwieńczeniem całego przedsięwzięcia były życzenia świąteczne i noworoczne skierowane przez Panią dyrektor i ks. Proboszcza  do dzieci i pracowników przedszkola.  Wszystko to sprawiło, że w przedszkolu zapanował uroczysty i nastrojowy klimat.

Poprawiony: czwartek, 15 grudnia 2022 13:41