strona główna wydarzenia Akcja - Ile waży św. Mikołaj ? pierwsza fotorelacja
Akcja - Ile waży św. Mikołaj ? pierwsza fotorelacja Drukuj Email
piątek, 04 listopada 2022 21:36

Pomimo, że do Świąt Bożego Narodzenia mamy jeszcze dużo czasu u nas w przedszkolu już pojawili się pierwsi pomocnicy Świętego Mikołaja. Dzisiejszego Dnia czerwień podbiła całe nasze przedszkole. Dzieci przebrane za pomocników Mikołaja, uczestniczyli w tworzeniu bilbordu , który będzie promował akcję w Naszym Przedszkolu. Dzieci dowiedziały się co to jest akcja charytatywna ,  i w jaki sposób możemy pomóc innym. Udało się nam również zebrać pierwsze pieniążki do naszego słoika.

Akcja w naszym przedszkolu nabiera ogromnego rozpędu! Drodzy rodzice i obserwatorzy naszej strony - będzie się działo, a grudzień będzie obfitował w atrakcje związane z akcją. Trzymajcie kciuki , by udało nam się pomóc jak największej ilości dzieci! Bo przecież " Ty też możesz być Świętym Mikołajem" ! Pamiętajcie, każdy grosz ma znaczenie, a dobro wraca ze zdwojoną siłą :)