strona główna wydarzenia Akcja "Ile waży Święty Mikołaj? "
Akcja "Ile waży Święty Mikołaj? " Drukuj Email
poniedziałek, 31 października 2022 12:08

Szanowni Państwo !

Pomaganie innym, słabszym, uboższym , potrzebującym pomocy wykształca empatię.

Uczy zaangażowania się w działania charytatywne i społeczne.

Pozwala nabyć umiejętności komunikacji oraz współpracy, cechy niezbędne w dorosłym życiu.

Nasze przedszkole zgłosiło się do przeprowadzenia akcji "Ile waży święty Mikołaj?", której celem jest wsparcie funduszu dla dzieci i młodzieży- wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Konkurs polega na zebraniu bilonu (monet) , o jak największej wadze w okresie jego trwania tj. 17.10.2022r-06.01.2023r .

Zachęcamy Państwa , Państwa dzieci oraz Wasze rodziny i znajomych do udziału w tej szlachetnej akcji !

Pojemnik na monety został umieszczony przy wejściu, tam dziecko w państwa obecności będzie mogło wrzucić zebrane przez was pieniądze.

Zapraszamy Państwa do aktywnego włączenia się do akcji . Wspólnie pokażemy dzieciom, że warto pomagać.

Koordynatorzy projektu w przedszkolu : Paulina Dziuda- Kawczyńska, Monika Piechnik , Małgorzata Gradowska.

Poprawiony: środa, 02 listopada 2022 13:51