strona główna wydarzenia Konkurs recytatorski - WIERSZE NA WESOŁO
Konkurs recytatorski - WIERSZE NA WESOŁO Drukuj Email
niedziela, 23 października 2022 13:12

20 października odbył się KONKURS RECYTATORSKI - "WIERSZE NA WESOŁO".

Gminne Przedszkolne w Rogowie miało przyjemność gościć w swoich progach Małych Artystów, Rodziców i Nauczycieli  z:

• Niepublicznego Przedszkola im. Marty Robin w Olszy
  • Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Jeżowie
  • Przedszkola Nr 3 w Koluszkach
  • Przedszkola nr 1 w Brzezinach
  • Przedszkola Miejskiego Nr 233 w Łodzi
W konkursie wzięły udział także przedstawicielki naszego przedszkola Oliwka z gr. 3 i Basia z gr. 4.
Konkurs w konwencji bajkowej poprowadziły Żaba - Gocha i Motylek - Paulinek, dzięki czemu nasi mali artyści mogli wystąpić przed publicznością z mniejszą tremą i w przyjaznej, wesołej atmosferze. Głównym celem konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej oraz rozwijanie talentów recytatorskich. Dzieci wspaniale zaprezentowały przygotowane utwory. Byliśmy pod wrażaniem niebywałej pamięci dzieci, dykcji, przepięknych strojów i talentów aktorskich. Podczas uroczystości nie zabrakło wspólnych zabaw przy muzyce, zagadek dla publiczności oraz słodkiego poczęstunku. Jury miało baaaardzo trudne zadanie. Obradowało długo i burzliwie. A wynik mógł być tylko jeden. Wszystkie dzieci zajęły I miejsce i otrzymały nagrody w postaci pamiątkowych dyplomów, książeczki z bajkami, czekoladowego batonika. Natomiast Żaba i Motylek - główne prowadzące konkurs, zyskały nowych przyjaciół.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wspaniałą wspólną zabawę!
To było prawdziwe święto poezji!
Do zobaczenia!
Otwórz zdjęcie
Fotorelacja z konkursu w zakładce - galeria.

Poprawiony: niedziela, 23 października 2022 13:13