strona główna wydarzenia Wizyta pielęgniarki w Przedszkolu - spotkanie z ciekawymi ludźmi.
Wizyta pielęgniarki w Przedszkolu - spotkanie z ciekawymi ludźmi. Drukuj Email
sobota, 22 października 2022 14:31

Do naszego przedszkola zawitała zaprzyjaźniona pielęgniarka, a przy okazji babcia jednego z naszych przedszkolaków- Pani Ewa Skiba. Pani Ewa, przybliżyła nam specyfikę pracy pielęgniarki oraz wytłumaczyła do czego służą wszystkie przybory z torby lekarskiej :) na przykładzie misia, zaprezentowała nam działanie kroplówki oraz etapy pobierania krwi. Pani Ewa, ze stoickim spokojem wysłuchała wszystkich pytań od naszych przedszkolaków i dla każdego znalazła chwile , by zmierzyć mu ciśnienie :) Na koniec zajęć każde nasze dziecko otrzymało naklejkę - dzielny pacjent oraz kolorowankę pielęgniarkę.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Ewie, dzięki Pani nasze dzieci już nie będą bały się wizyt u lekarza :))