strona główna wydarzenia DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU
DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU Drukuj Email
środa, 22 czerwca 2022 10:12

21 czerwca 2022r. w Gminnym Przedszkolu w Rogowie w godzinach popołudniowych odbyły się DZIEŃ OTWARTY dla dzieci nowo przyjętych , które od września rozpoczną swoją przygodę z przedszkolem. Rodziców i dzieci powitała Pani Dyrektor , która przedstawiła przebieg spotkania oraz zapoznała wszystkich z kadrą pedagogiczną . Na początku odbyło się przedstawienie w wykonaniu Magika Damatusa , który za pomocą czarów zachęcał dzieci i rodziców do wspólnej zabawy . Kiedy świat magii  zakończył się wszyscy uczestnicy mieli możliwość zwiedzenia sal i pomieszczeń przedszkola. Dzieci poznały wyposażenie swoich klas wypełnionych różnorodnymi zabawkami . Jednak najbardziej oblegany był basen z kuleczkami . Mamy nadzieję ,że przez okres wakacji nowe przedszkolaki zatęsknią za nami i 1 września z uśmiechem na twarzy przekroczą nasze progi.

Poprawiony: środa, 22 czerwca 2022 10:50