strona główna wydarzenia Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny Drukuj Email
poniedziałek, 06 czerwca 2022 17:17

Festyn Rodzinny jest uroczystością , która na stałe wpisała się w kalendarium naszego przedszkola. W tym roku świętowaliśmy w wyjątkowy sposób , bowiem po dwóch latach przerwy ze względu na obostrzenia epidemiologiczne mogliśmy wspólnie przeżywać występy dzieci i bawić się z nimi w ogrodzie.  . Na wstępie Pani Dyrektor złożyła Rodzicom życzenia z okazji Ich święta a potem zaprosiła wszystkich na występy artystyczne dzieci . Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki o rodzicach  , a najstarsza  ( gr IV)  grupa wystawiła bajkę o ekologicznych prawach . Po występach dzieci wręczyły swoim rodzicom kwiatki i zaprosiły do wspólnej zabawy , którą poprowadziły dwie animatorki z firmy Kam-An ! . Było malowanie twarzy , zabawy integracyjne , korowody taneczne , pokaz baniek mydlanych . W zabawie towarzyszyła dzieciom Myszka Minnie . Oj działo się działo , było głośno , radośnie , słodko i bardzo kolorowo .

Gorąco dziękujemy Rodzicom , którzy przygotowali słodkości , owoce i napoje .

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę i wspólnie spędzony czas .

Poprawiony: poniedziałek, 06 czerwca 2022 17:29