strona główna wydarzenia Rozstrzygniecie konkursu zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Rogowie
Rozstrzygniecie konkursu zorganizowanego przez Bibliotekę Gminną w Rogowie Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
sobota, 08 grudnia 2012 11:51

 

 

6 grudnia odwiedziła nas p. kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Rogowie p. Marianna Komorowska , która ze swoim współpracownikiem  dokonała podsumowania konkursu plastycznego " Ozdoby choinkowe" . Zwycięzcą okazała się grupa IV chociaż wszystkie choinki wykonane przez grupy przedszkolne były piękne i bardzo oryginalne . P. Kierownik Biblioteki przekazała każdej grupie  nagrodę w postaci książki , a grupa która zwyciężyła otrzymała maskotki świąteczne .

Bardzo dziękujemy p. Mariannie Komorowskiej za współpracę z naszym przedszkolem i czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania i konkursy.

 

Poprawiony: sobota, 08 grudnia 2012 12:02