strona główna wydarzenia BALE KARNAWAŁOWE
BALE KARNAWAŁOWE Drukuj Email
środa, 02 lutego 2022 12:42

Karnawał to niezwykle miła tradycja, bardzo lubiana przez każdego począwszy od tych najmłodszych, aż do tych w sile wieku. Jest to czas przepełniony muzyką i świetną zabawą, gdzie ważnym elementem są bale, maskarady i pochody. Dla naszych przedszkolaków bal karnawałowy to dzień wyjątkowy, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, która dostarczają im wielu przeżyć i radości. Tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się w naszym przedszkolu  2 lutego  2022 r. i przebiegała w trochę w innej formie. Ze względu na obecnie panującą pandemię wszystkie grupy bawiły się w swoich salach, pięknie przystrojonych w kolorowe balony, serpentyny . Sale były oświetlone kolorowymi migającymi światełkami , które stwarzały bajkowy i niepowtarzalny nastrój . Tego dnia już od rana w całym budynku rozbrzmiewała wesoła muzyka, a w salach pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, delikatne motylki i biedronki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, Harry Potter, policjant, kowboj...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Bal prowadził wodzirej , który przygotował dla dzieci  zabawy muzyczno-ruchowe . Kolorowe pociągi , tańce z balonami , szalone pląsy przy muzyce , wprowadziły wszystkich w karnawałowy nastrój.   Nikt nie mógł się nudzić i narzekać, a dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie , spędziły czas w miłej, bajecznej atmosferze. To ich energia i gotowość sprawiły, że tegoroczny karnawał zostanie  w pamięci na długo.  Radość dziecka, jego uśmiech to dla nas najwyższa ocena i bardzo się cieszymy, że udał się nam bal na ponad sto par.

Przebieg balu można obejrzeć na naszej stronie na FB.

Poprawiony: środa, 02 lutego 2022 13:02