strona główna wydarzenia 11 Listopada Święto Niepodległości w przedszkolu
11 Listopada Święto Niepodległości w przedszkolu Drukuj Email
środa, 10 listopada 2021 14:02

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała w tym dniu niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach  przedszkolaki od najmłodszych lat  uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne. Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości przybliża naszym najmłodszym Obywatelom  historię naszego kraju , z okazji tego święta dzieci z naszego przedszkola 10 listopada 2021 r. przygotowały wiersze i pieśni patriotyczne , które zaprezentowały w obecności niezwykłego gościa p . Czarka , który przygotował dla naszych pociech pokaz strojów Ułanów .Odegrali oni  wielką rolę w wyzwoleniu Polski spod niewoli . To była żywa lekcja historii za co serdecznie dziękujemy p. Czarkowi , który dzięki swoim zainteresowaniom pomaga przybliżyć najmłodszym dzieje naszej Polski.

Poprawiony: poniedziałek, 15 listopada 2021 13:06