strona główna wydarzenia Rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu recytatorskiego " WIERSZE NA WESOŁO"
Rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu recytatorskiego " WIERSZE NA WESOŁO" Drukuj Email
wtorek, 02 listopada 2021 09:41

To już druga edycja online naszego konkursu recytatorskiego dla zaprzyjaźnionych przedszkoli. Mamy nadzieję ,że za rok będziemy mogli spotkać się osobiście. W konkursie wzięły udział dzieci z Niepublicznego Przedszkola im. M. Robin w Olszy, Przedszkola Miejskiego nr 107 w Łodzi, Przedszkola Miejskiego nr 102 w Łodzi , z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Przyłęku Dużym , Gminnego Przedszkola w Lipcach Reymontowskich , Przedszkola Nr 3 w Brzezinach , Gminnego Przedszkola w Rogowie , Przedszkola Miejskiego Nr 233 w Łodzi , z  Zespołu  Szkolno- Przedszkolnego w Jeżowie . Wiersze zamieszczone są na stronie FB - Gminne Przedszkole w Rogowie ( zapraszamy  do obejrzenia) . Uczestnicy konkursu recytowali wybrane przez siebie wiersze, wspomagając się rekwizytami, stosowną mimiką, odpowiednią modulacją głosu, a nawet stosownym do utworu kostiumem. Jury miało problem z wybraniem I miejsca i jednogłośnie uznało ,że każdy uczestnik otrzyma zasłużone I miejsce . Dzieci otrzymają dyplomy i niespodzianki w postaci różnych ciekawych gadżetów , każda placówka natomiast dyplom i grę zręcznościową . Chcemy wszystkim podziękować za zaangażowanie w organizacji tego konkursu , zwłaszcza w dobie pandemii chcemy aby nasza działalność przynosiła dzieciom radość pomimo wszelkich ograniczeń i obostrzeń , każdy może pokazać swoje uzdolnienia za pomocą formy online . Dziękujemy nauczycielom, rodzicom za wspaniałe stroje , za wybór wierszy i przygotowanie dzieci do występu.

Poprawiony: wtorek, 02 listopada 2021 10:10