strona główna wydarzenia Konkurs Gminnej Biblioteki dla przedszkolaków
Konkurs Gminnej Biblioteki dla przedszkolaków Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
piątek, 30 listopada 2012 17:41

W tym tygodniu odwiedziły nas Panie z Gminnej Biblioteki Publicznej w Rogowie. Podczas naszego  spotkanie Panie przeczytały nam opowiadanie pt " W oczekiwaniu na choinkę" Beaty Ostrowickiej . Po uważnym wysłuchaniu dzieci odpowiadały Paniom z biblioteki na pytania dotyczące wysłuchanego opowiadania. Przedszkolaki opisywały różnego rodzaju ozdoby choinkowe . Panie z biblioteki widząc ,że dzieci mają różnorodne pomysły na wykonanie ozdób choinkowych zaprosiły je do konkursu , który polegał na ubraniu własnoręcznie wykonanymi przez dzieci ozdób  przyniesionych przez Gości choinek . Praca wymagała  czasu , więc umówiliśmy się ,że Pani Kierownik Biblioteki odwiedzi nasze przedszkole ponownie i wtedy Jury oceni prace i wytypuje zwycięzców. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas Balu Mikołajów czyli 6 grudnia. Poinformujemy wszystkich o wynikach na naszej stronie.

Zdjęcia z przygotowywania ozdób znajduję się w zakładkach gr.II,III i  IV.

Poprawiony: piątek, 30 listopada 2012 17:58