strona główna wydarzenia Dzień Dziecka w przedszkolu
Dzień Dziecka w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
wtorek, 01 czerwca 2021 13:02

DZIEŃ DZIECKA

Pierwszy czerwca dzień radosny

kwitną kwiatki, słońce świeci...

W dniu tak pięknym i wspaniałym

Wam Kochane Dzieci  sercem całym

moc uśmiechu i radości

szczęścia, zdrowia, pomyślności

życzą

Dyrektor , Nauczyciele , Pracownicy i Rodzice z Gminnego Przedszkola w Rogowie

Dzisiejszy dzień był wyjątkowy , bo pierwszy raz od dłuższego czasu mogliśmy wspólnie spędzić czas na zabawach w ogrodzie. Z okazji DNIA DZIECKA w ogrodzie przedszkolnym pojawiły się ulubione dmuchane zjeżdżalnie , a na placu zabaw Animatorki poprowadziły super zabawy . W promieniach słońca przedszkolaki tańczyły, bawiły się i skakały do woli . Życzymy Wam Kochane Dzieci , aby każdy dzień waszego dzieciństwa był tak radosny i słoneczny jak dzisiejszy .

Poprawiony: wtorek, 01 czerwca 2021 13:39