strona główna wydarzenia Akcja "Cała Polska Czyta Dzieciom"
Akcja "Cała Polska Czyta Dzieciom" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 31 maja 2021 10:22

Nie do przecenienia jest rola, jaką  w wychowaniu i rozwoju człowieka i to już od najmłodszych lat,  odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Rozumiejąc to i doceniając - nasze przedszkole,  w ramach społecznej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” , realizuje program

Poczytaj mi proszę…” .

W ramach realizowanego cyklu spotkań  z książką nauczycielki we wszystkich grupach  codziennie, w trakcie poobiedniego odpoczynku, czytają dzieciom bajki. Do akcji włączają się również rodzice. Tym razem naszym dzieciom czytała P. Milenka, mama jednego z naszych przedszkolaków.

Poprawiony: poniedziałek, 31 maja 2021 17:20