Wyniki rekrutacji Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
piątek, 02 kwietnia 2021 11:01

Komisja Rekrutacyjna powołana 29marca 2021r. przez Dyrektora Gminnego Przedszkola w Rogowie informuje ,że :

W związku ze zgłoszeniem do przedszkola mniejszej ilości wniosków (26 wniosków) niż określona liczba wolnych miejsc (44), Komisja Rekrutacyjna na podstawie Regulaminu Rekrutacji zakwalifikowała wszystkie zgłoszone dzieci do Gminnego Przedszkola w Rogowie na rok szkolny 2021/2022 . Jednocześnie przyjęła 25 dzieci. Jedno dziecko nie spełnia  kryterium wiekowego (tzn. na dzień 01.09.2021r nie osiągnie wieku 2,6 lat)pozostaje ono na liście rezerwowej .

W związku z wolnymi miejscami -19 zgodnie z regulaminem rekrutacji zostanie ogłoszony dodatkowy nabór w późniejszym terminie , o którym powiadomimy na stronie internetowej przedszkola i Urzędu Gminy Rogów.

W czerwcu planowane będą spotkania z Rodzicami w celu podpisania informacji dotyczącej zasad korzystania z usług świadczonych przez Gminne Przedszkole w Rogowie. O terminie spotkania poinformujemy Państwa za pośrednictwem strony internetowej .

Poprawiony: piątek, 02 kwietnia 2021 11:10