strona główna instytucje 1% podatku na potrzeby przedszkola
1% podatku na potrzeby przedszkola Drukuj Email
poniedziałek, 22 lutego 2021 10:54

Szanowni Państwo

Zwracamy się z prośbą o wsparcie naszego przedszkola w formie przekazania 1% z podatku.

Kwoty zebrane w poprzednich latach pozwoliły nam na zakup 2 nowoczesnych rzutników do tablic multimedialnych. Obecnie zbieramy pieniążki na zakup MAGICZNEGO DYWANU  , którego koszt przekracza możliwości budżetowe naszej placówki .

Magiczny Dywan to interaktywna pomoc dydaktyczna dedykowana do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Zabawa i nauka z jej wykorzystaniem rozwija u dzieci dużą motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji. Magiczny Dywan zawiera w sobie zintegrowany system czujników ruchu, projektor i komputer.

Obraz wyświetlany ze specjalnie zaprojektowanego rzutnika tworzy „wirtualny, magiczny dywan”, na którym dzieci przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy. Dziecko podczas zabawy ingeruje w jej tok za pomocą ruchów rękami lub nogami.

Poprawiony: poniedziałek, 22 lutego 2021 11:01

gościmy