strona główna wydarzenia "Poczta walentynkowa" w przedszkolu
"Poczta walentynkowa" w przedszkolu Drukuj Email
poniedziałek, 15 lutego 2021 12:18

Drodzy rodzice w dniu dzisiejszym zakończyliśmy działalność tzw. "Poczty walentynkowej". Wszystkie kartki z życzeniami trafiły do dzieci oraz Pań, gdyż nie zapomnieliście Państwo również o wychowawczyniach poszczególnych grup. Miłym zaskoczeniem była dla nas ogromna ilość przygotowanych "walentynek". W skrzynce znalazło się bardzo dużo kolorowych listów i laurek dla dzieci od rodziców, dla Pań nauczycielek, jak również dzieci zrobiły walentynki dla swoich kolegów czy koleżanek.  Wszystkie życzenia zostały odczytane i przekazane dzieciom. Poczta walentynkowa dostarczyła wielu emocji i wrażeń przedszkolakom Dzisiejszy dzień upłynął nam na wzajemnym okazywaniu sobie życzliwości, dobroci i przyjaźni. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę.

Poprawiony: poniedziałek, 15 lutego 2021 16:56