strona główna wydarzenia Bal karnawałowy w przedszkolu
Bal karnawałowy w przedszkolu Drukuj Email
środa, 03 lutego 2021 11:02

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Karnawał to czas balów i tanecznych szaleństw, którym towarzyszy muzyka i zabawa .  Nasze przedszkolaki z niecierpliwością czekały na ogłoszenie terminu jednego z najbardziej ulubionych balów  jakim jest bal karnawałowy. Tym razem bawiliśmy się 29 stycznia 2021r.   Przedszkole odwiedzili bohaterowie znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, leśniczego ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno ale przedszkolaki miały też problem z rozpoznaniem swoich Cioć które w tym dniu były clownem, hipopotamem ,żabką , cowboyem , damą a nawet sportowcem .
Jak to podczas balu bywa , uczestnicy tańczyli , brali udział w różnych konkursach , wybierali najfajniejsze przebranie . Bajkowa atmosfera na długo pozostanie w naszej  pamięci.

Poprawiony: środa, 03 lutego 2021 11:14