strona główna wydarzenia Spotkanie z Świętym Mikołajem
Spotkanie z Świętym Mikołajem Drukuj Email
czwartek, 17 grudnia 2020 13:59

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Od samego rana ( 17 grudnia)  wszystkie dzieci  z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i  nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  i nie kazał długo na siebie czekać.  Nasz gość  swoją wizytę rozpoczął od najmłodszych grup . W trakcie spotkania okazało się ,że w tym roku odwiedził przedszkolaki wyjątkowo uzdolniony Mikołaj , który nie tylko przynosi prezenty ale potrafi czarować . Pokazał dzieciom sztuczki z rózgą ( nowoczesną z XXI wieku) . Zademonstrował w jaki sposób można za pomocą czarów połączyć metalowe kółeczka . Podczas spotkania dowiedział się także , co dzieci chciałyby dostać od Mikołaja pod choinkę. Na zakończenie Mikołaj wręczył każdemu przedszkolakowi prezent. Obiecał ,że jeszcze w tym roku zajrzy do nich do domu . Nie wszyscy wierzą że Mikołaj jest prawdziwy dlatego też , każde dziecko zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem .

Poprawiony: czwartek, 17 grudnia 2020 14:15